KONST / Litografier / Färglitografier 8157206
nr 815 7206
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografier, 2 st, Elis Ryberg (1919-1985), motivets mått: 45 x 54
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 mars 2013
kl 20:17:58
300 kr
150 kr
400 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg